I v Děčíně, začal v noci mimo jízdní řád jezdit mimořádný povodňový vlak, ten spojí levobřežní a pravobřežní městské části města Děčína. V noci policie uzavřela oba silniční mosty, proto jediné možné spojení přes řeku bude právě díky vlaku Českých drah. Ovšem v případě Děčína, jde o klasické prodlužování jízdy vlaků přijíždějících od Ústí nad Labem, kdy některé vlaky budou končit až na východním nádraží.

FOTOGRAFIE | MILAN ŠIMEK | DĚČÍN | NYNÍ JEDINÉ MOŽNÉ SPOJENÍ PŘES ŘEKU V DĚČÍNĚ JE ŽELEZNICE

Jízdní řád je v tomto případě dosti chaotický, doporučujeme proto cestujícím sledovat aktuální vývěsky ve stanicích Děčín Hlavní nádraží a Děčín východ. Ve všech vlacích Českých drah pro úsek Hlavní nádraží – Východní nádraží, platí tarif Dopravního podniku města Děčína. Kompletní jízdní řád stahujte v příloze článku. O případných změnách a mimořádnostech vás budeme ihned informovat.

Prakticky jediným možným spojení v Ústí nad Labem a v Děčíně jsou vlaky Českých drah. V obou městech došlo z bezpečnostních důvodů k uzavření všech mostů klenoucích se přes rozvodněné Labe. Pokud jde o Ústí nad Labem: mimořádný pendl vlaků je v současné době nasazen v relaci Západní nádraží – Střekov – Vaňov. Od zhruba 15:30 hod. začalo postupné zaplavování vnitřních prostor nádraží Ústí nad Labem. Stanice přitom nedávno prošla nákladnou rekonstrukcí.

České dráhy upozorňují na zřízení provizorní zastávky Vaňov, kdy nástup a výstup v této zastávce je možný pouze u prvních dveří soupravy. Zastávka Vaňov je obsluhována vlaky Roudnice nad Labem – Ústí nad Labem, západ.

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments