Prezentace, tak nějaké napodobení online katalogu dle formátu Noch, případně PECO a Weinert.. se firmě Roco příkladně moc nepovedl. Kdo moc nerozumí prohlížeči svého počítače, nepřečte si ani řádek!

roco2

V čem tedy tkví problém? Mimo krásně vypracované jemné grafiky ***“Flash“***, listování stránkami katalogu – nedostáváte mj. žádný pracovní nástroj pro zvětšení celkového rozlišení prvku jednotlivých stránek. Takže nejen že si nepřečtete vůbec nic, ale ani si neprohlédnete žádný detail. To i firma Noch, v online katalogu nabízí plnohodnotné nástroje pro prohlížení svého sortimentu. Můžete zvětšovat, zmenšovat… listovat v max. full. aj. rozlišení. Takový nástroj stojí sice 1.800,- EUR ale při výstupních cenách produktů Roco, je to částka zanedbatelná, chápeme, je krize že?

Pokud chci prezentovat nějaký sortiment, mělo by se jednat o plnohodnotné zobrazení ve směru k potencionálním zákazníkům, že Roco tohle moc neřeší, je jasná věc. Pokud se tímto směrem projevuje i kvalita jeho výrobků, je věcí druhou. Každopádně ONLINE katalog Roco se opravdu letos nepovedl, proto bdue lepší, zakoupení nejspíš tištěné verze.

Mimo tento defekt v prohlížení, nabízí firma řadu opět zajímavých nákadních vozů od III. do VI. epochy. Několik krytých, uzavřených, nádržkových, kotlových a plošinových vozů. Dále kontejnerovou logistiku, několik verzí těchto jmenovaných, bude nabízeno v menších SET balení. Zejména uhláky Falls, Eas, Eanos. Opět „zlomená noha“ v přehlížení Československo/České produkce doznala patříčné grády. Snad se to zlepší v katalogu 2010/2011. Ostatní mohou vyzobat menší manufaktury – když to firmě nevadí…

„Super“ katalog najdete zde.

Očekávaným překvapením bude sergej T679 (1:87) v SETu s vozy Eas-u ve verzi ČSD včetně multiMAUS myši. kolejiva ap.(jedná se o max. zvětšení zobrazované stránky, jen tak se dostanete k textu a popisu produktu..)

01

Roco také začíná přičichávat k produkci modelových staveb. Kompletně se jedná o uhelnou elektrárnu a doly. Opravdu nic nejde přečíst? To nevadí, jako potencionální zákazník – Vám to musí postačit!

02

03

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments