OMEZENÍ V DOPRAVĚ | Výpadek zabezpečovacího zařízení v mezistaničním úseku Praha Bubeneč – Roztoky u Prahy způsobil kuriozní situaci, kdy vlaky z Prahy na Děčín jezdí po nesprávné koleji, tedy protisměrně. Stejným způsobem jezdí vlaky od Děčína do Prahy. Zabezpečovací zařízení na této koridorové trati je uzpůsobeno pro provoz v obou směrech. Opakované zatopení zabezpečovacího zařízení vyloučilo i zastavování vlaků v zastávce Sedlec.

Toto mimořádné opatření vzniklo v pozdních večerních hodinách. Komplikuje tak dopravní situaci hlavně dispečerům a cestujícím využívající právě zastávku Sedlec. Zastávka Sedlec je díky výluce v zastavování vlaků příměstské dopravy obsluhována autobusy linek 340 a 350, ve kterých po dobu této výluky platí jízdní doklady Českých drah.{qrcodegenerator}http://magazin.magzine.cz/index.php/magaziny/doprava/1838-vypadek-zabezpecovaciho-zarizeni-zpusobil-na-severu-prahy-kuriozni-situaci{/qrcodegenerator}

Dopravní opatření se bude týkat i celé řady odřeknutých vlaků. Jedná se hlavně o městskou linku z Prahy Libně do Roztok u Prahy. Odřeknuty budou tyto vlaky: Os 12114, 12115, 12118, 12127, 12131 a 12138. Cestující dle mluvčího Českých drah mohou využívat vlaky příměstské dopravy, případně vlaky mimořádně zastavující ve stanici Roztoky u Prahy.

{snippet 101}

{snippet 120}

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments