VLAKY EURONIGHT | Silný vítr a déšť začal ve jménu Xavera decimovat již centrální části Německa a Polska, pomalu míří i k nám. Komplikace čekají především na cestující v mezinárodních spojích do Německa, Polska, Dánska a Nizozemí. Deutsche Bahn po dohodě s Českými dráhami, krátí noční vlak kategorie EuroNight 456 Phoenix do Berlína. V úseku Berlín – Hannover je vlak odřeknut bez náhrady.

Přímé vozy vlaku EN 456 Phoenix číslo 162 a 161 (Praha – Kobenhaven) a vozy čísel: 171, 172 a 174 (Praha – Amsterdam) ukončí jízdu mimořádně ve stanici Berlín. Za všechny tyto mimořádnosti nebude zavedena náhradní doprava. Deutsche Bahn a České dráhy se tak svým zákazníkům omlouvají.

Ve vlaku EN 456 jsou řazeny i vozy (Dresden – Erfurt – Zürich) které v úseku Dresden – Zürich pojedou bez omezení jako vlaky EuroNight 458.

Obratový vlak EN 457 Phoenix bude v celém úseku Amsterdam / Kobenhaven – Hannover – Berlin odřeknut bez náhrady. V úseku Berlín – Drážďany – Praha pojede vlak bez omezení.

Vlak EuroNight 459 Canopus je z dnešního dne 5.prosince na 6.prosince zatím veden v celé trase bez omezení. Změny mohou nastat u obratového vlaku při cestě do Prahy. I o tom Vás budeme informovat.

Cestující vlaku EN 456, kteří jedou dále za stanici Berlin ve směru Amsterdam a Kodaň mohou vrátit jízdní a rezervační doklady na vlak EN 456 beze srážky.

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments