CARGO SPOJENÍ | China Southern Airlines zavádí pravidelné letecké Cargo spojení s Vídní. Kuang-Čou tak spojí přes Frankfurt nad Mohanem právě Vídeň. Letadlo s kapacitou 450 tun bude z Vídně odlétat vždy v pondělí, středu, a v sobotu. Přepravní kapacity tak mohou být zajímavé i pro speditéry a logisty z Česka.

LETADLO CHINA SOUTHERN AIRLINES | FOTO: AIRPLANE-PICTURES.NET

Linka začala létat toto pondělí. Z Česka do Vídně je dojezdová vzdálenost hlavně pro logistická centra u Brna a Břeclavi zajímavá. Stejné letecké spojení bude spádové i pro Bratislavu. Kuang-Čou je v kantonu s obrovskými kapacitami světových výrobců elektroniky pro globální odběratele.

Let s označením CZ456 tak každé pondělí, středu a sobotu vzlétne z Vídně v 11:35 hod. aby do Cargo terminálu ve Frankfurtu přistálo ve 13 hodin. Z Německa pak odletí v 15:10 přímo do Číny. China Southern Airlines tak doplňuje již maximálně využívané přímé spojení stejného dopravce do Frankfurtu. Malá odbočka do Vídně je o to více zajímavá, že dopravce přes Německo do Číny nabízí zajímavé ceny přeprav zboží.

FIRENET.CZ | E15

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments