Světlo světa spatřila konečně tramvaj K2 pro domácí měřítko 1/87 od YOZO design ze Slovenska. Z modelového hlediska se jedná o výrobek malosériového charakteru, s velkým zásahem manuální zručnosti pro kompletaci. Tento model již obsahuje příslušenství z leptaných dílů, které lze taktéž objednat.

YOZO design není třeba představovat, jako výrobce modelů tramvají, v článcích stejné kategorie (této) naleznete i prezentaci modelu tramvaje K3RN Tatra stejného měřítka, tedy H0 1/87.

Dnešní model v základním balení / sestavě, obsahuje tyto komponenty: vozová skříň (dvoudílná), sada podlahy se sedačkami a schodištěm, kovový spojovací čep článků tramvaje, kompletní zasklení karoserie, stanoviště řidiče, přední reflektory, kovový pantograf, 3 ks podvozkových sad H0/H0m dle požadavku, obtiskový aršík (č.vozu 7086, linka 5), návod pro sestavení.

Pořizovací cena: 48 €

Jako doplňky lze k modelu dokoupit tyto komponenty: sada leptaných doplňků + spřáhla / stěrače a zrcátka 3,63 €

Dělené měchy včetně rámu měchů 1,89 €

Samolepící hliníkové rámečky okenic 0,88 €

Z dôvodu malosériovej výroby nie je možné okamžite uspokojiť všetky objednávky, obzvlášť vo väšom množstve. Objednávky budú vybavované postupne, podľa skladových zásob. Stavebnica nie je začistená a poskladaná. Výrobca si vyhradzuje právo na zmenu materiálu a tvaru dielov, obsahu a ceny stavebnice. Model na fotografiách je poskladaný z kompletnej stavebnice, vrátane doplnkov.

yozo-design

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments