ZA DVĚ STOVKY REPUBLIKOU | Solupráce mezi dopravcem České dráhy a obchodním řetězcem Lidl pokračuje i v závěru tohoto roku. V prodejnách Lidl bude opět možné zakoupit jízdenku na celodenní cestování vlaky Českých drah. Bez jedné koruny za dvě stovky, bude možné v jednom dni procestovat ve vlacích druhé třídy třeba celou republiku.

Tato akce, která navazuje na již dvě předchozí, bude dle vyjádření dopravce neméně úspěšná. K dispozici proto bude dáno do prodeje mnohem větší množství jízdenek, než tomu bylo u kooperace s Lidlem v minulé době. Stávalo se, že jízdenky na celodenní cestování jsou vyprodány u mnoha prodejen již během několika málo hodin v jednom dni. Tomu nyní Lidl a České dráhy hodlají předcházet. V prodeji začnou jízdenky za 199 korun být od 21. října do 8. listopadu.

Národní dopravce České dráhy naízí jinak celodenní jízdenky pro cestování vlaky ve druhé vozové třídě za 550 korun. Jedná se o stejnou formu jízdenky jako tehdy velice úspěšné SONE+, kdy se vlakem Českých drah dalo cestovat jak v sobotu, tak i v neděli na cesty tam i zpět.{qrcodegenerator}http://magazin.magzine.cz/index.php/magaziny/firmy/1790-dalsi-akce-od-ceskych-drah-a-obchodniho-retezce-lidl-na-celodenni-cestovani-po-cr{/qrcodegenerator}

Celá tato podzimní akce je určena výhradně pro cestování o víkendových sobotách v listopadu, konkrétně: 9., 16. a 21. listopadu, tedy všechny víkendové soboty litopadového měsíce, tedy mimo 2. a 30. listopadu.

{snippet 100}

{snippet 120}

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments