02

Není tomu tak dlouho, co firma DK-model oslavila své 10. výročí existence a produkce špičkových leptů na našem trhu. Počátkem léta došlo k faktickému rozdělení společníků ve firmě na dva samostatné subjekty, co k tomu vedlo, je věcí obou pánů, každopádně to nemusí vést k zachování dobrého jména DK-model jako takového.

1exkluzivne

Protože jsou modeláři na vrtivý trh s železničním oborem již zvyknutí, není rozdělení firmy DK-model skoro žádným překvapení, snad by stálo za upozornění, že tato firma je jedničkou na trhu – dále se ve vleku drží firma Kuber ap. kteří s jejich lepty spíše napodobují kvalitu DK-modelu.

Desáté výročí od založení firmy (přečtěte si více: DK-Model Jilemnice (10.výročí)) snad zaznačovalo, že se můžeme těšit na řadu novinek. Jako první: pevné rámy pro modely lokomotiv vyřezávané laserovou technologií ap. Věříme, že se na trhu budou i nadále v „rozděleném“ firemním formátu – objevovat stále precizně zpracované stavebnice modelů DK-model ať již od původního majitele, či společníka.

Závěrem,

rozdělení značky na dva samostatné subjekty nemusí být pro budoucí existenci odtrženého subjektu dosti snadné, stále jméno pilotního webu je větší reklamou, než provoz na freeweb hostingu bez jakýchkoliv právních doložek a oficialit s tím spojené… http://cekul.sweb.cz/katalog.htm

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments