Akce Českých drah která nabízela speciální festivalové cestování na silně exponované festivaly měla a má úspěch. Dopravce zatím na první „silné“ festivaly přepravil několik stovek cestujících. Sleva 50 procent spočívala v zakoupení zpáteční jízdenky. Ačkoliv festivalová sezona stále probíhá, nedávno skončené akce jako Rock for People bude znát přesná čísla až v srpnu.

SPECIÁLNÍ AKČNÍ SLEVY LZE UPLATNIT NA KONKRÉTNÍ FESTIVALY V ČESKÉ REPUBLICE

Národní dopravce České dráhy zatím konkrétní čísla z prvního festivalu nemá, dle počtu prodaných zpětných jízdenek na zmíněný festival bude dopravce mít v srpnu. V současné době probíhá další festival v Ostravě – Colours of Ostrava, který účastí a dostupností na železnici přímo v severomoravské metropoli ten hradecký nejspíš předčí.

Dráhy budou nabízet 50 procent slevu i na festival Sázavafest. Dle prvních odhadů jsou ale prodeje celkem příznivé. Pokud by se akce na slevy jízdného setkala se zájmem ze strany cestujících, dráhy v příštím roce „festivalové“ jízdné nejspíš rozšíří. Zpětné jízdenky do stanice Světlá nad Sázavou již dráhy nabízejí do prodeje, konkrétně na festival Sázavafest.

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments