Od 1. září 2013 bude společnost Emirates znovu létat do Tripolisu. Na lince do Tripolisu bude létat třikrát týdně letoun Boeing 777-200ER, který nabízí místa ve třech cestovních třídách. Každou neděli, úterý a čtvrtek bude mít linka mezipřistání na Maltě. Let společnosti Emirates EK745 bude z Dubaje odlétat v 9:30 a na Maltu přiletí v 13:25.

Z Malty bude odlétat v 14:45 a do Tripolisu přiletí v 15:55. Zpáteční let bude odlétat z mezinárodního letiště v Tripolisu v 17:25 a v Dubaji přistane v 1:00.

„Obnovení letů do Tripolisu ještě víc podpoří aktivity společnosti v severní Africe. Denní linka do Alžíru byla spuštěna 1. března 2013,“ uvedl Jean Luc Grillet, Emirates senior vice prezident pro obchodní operace v Africe, a dodal: „situaci v Libyi pečlivě monitorujeme a došli jsme k závěru, že nastal čas linku opět spustit, což pomůže byznysu, mezinárodním obchodu a cestujícím z a do Tripolisu. Spuštění letů posílí celkovou infrastrukturu země.“

Společnost Emirates vztah s Libyí posílila již v červnu loňského roku, když ve městě opět otevřela svoji kancelář, aby měli zákazníci v Tripolisu možnost rezervovat si lety mimo Libyi včetně letů z Tunisu. Tato kancelář má za cíl usnadnit obchodním i soukromým pasažérům jejich cesty.

Jsou zde přepážky pro dotazy spojené s letenkami a jejich rezervací, ale i pro všeobecné dotazy a přepážky pro prémiové cestující, klienty Emirates Holidays a cestovní agenty. Znovuotevření linky společnosti Emirates umožní SkyCargu ještě lépe sloužit libyjským dovozcům, kterým nabídne týdenní kapacitu 40 tun.

Tripolis byl součástí sítě společnosti Emirates od roku 2001, kdy sem společnost začala létat 4krát týdně.

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments