002V návazanosti na obrovský úspěch v roce 2009 s produkcí laserovou technikou vyráběné krajinné prvky, připravila i v novinkovém katalogu firma Noch řadu novinek. Nejprve je nutno poznamenat, že laserem tvořené produkty dostávají i novou obchodní značku: Lase-Cut ® Minis.

Dá se tedy konstatovat, že produkce touto technologií se zaměřuje spíše na tvorbu listí, kapradin, travních prvků, zeleniny pro zahradnictví, květiny nebo pnoucí rostliny. Firma Noch nenechala nic náhodě, postavila do boje s konkurencí celkem žhavé produkty, jednak výborně prezentované v katalogu tištěného formátu, jednak i v elektronickém katalogu na DVD a CD.

Postupně si zde produkty této firmy ukážeme, netvrdíme, a ani si nemyslíme – že by někdo kvalitativně a cenově mohl těmto produktům konkurovat. Firmě Noch ze SRN se jednoznačně tento záměr povedl. Plus bude i v tom, že obsah balení jednotlivých produktů je opravdu dostačující, konkurence Vám většinou za vyšší peníz nadělí pouze několik jednotek z jednoho obsahu, tím to končí!

  • Art.č. 140132, pnoucí vinná réva, 12ks keříků k umístění ke zdivu ap. cena: 4,99 €

001

003

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments