Letecká společnost Flydubai začne od prosince létat mezi Prahou a Dubají. Od prosince tak 4x denně spojí Emiráty s Českou republikou, doplní tak na stejné lince létající Emirates a Travel Service, uvedl na svém portále fly4free.cz Stejný dopravce přitom odbavuje své dva spoje i z Bratislavy, odkud startuje vždy v úterý a v sobotu.

Do Prahy stejně jako na Bratislavské lince, bude létat Boeing 737-800. V Praze pak budou odlety vždy v úterý, čtvrtek, pátek a v sobotu. Zájem o Spojené Arabské Emiráty v letošním roce značně vzrostl, uvedl dále portál fly4free.cz, především díky zrušené vízové povinnosti. V ceně letenky je dále i jedno kabinové zavazadlo o hmotnosti do 7kg, a jedno odbavené do hmotnosti 20kg.

Při letu z Prahy může být oproti konkurenčním Emirates výhodou jak včasnější přílet do Dubaje (13:05 – 22:00), tak i odlet do Prahy (8:40 – 12:20). Nevýhodou je zatím poměrně vysoká cena letenek, která začíná na cca. 11-12 tis. Kč, takže nízkonákladovým cestovatelům nezbývá, než počkat na případnou promoakci.

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments