Skoro jako náhodu, lze spatřit v plánované produkci studia Yozo Design ze Slovenska, a nedávno ukončený provoz klasických „ceduláků“ T3 v Praze. Nicméně se jedná čistě o náhodu. Více v článku: Tramvaje T3 již v Praze neuvidíme. Opět se jedná o produkci do velikosti H0 1:87, stejně jako ostatní modely tohoto výrobce.

Cenu výrobce zatím nestanovil. Ta bude ostatně uveřejněna až v době uvedení modelu T3 do prodeje. Každopádně se bohužel jedná o limitovanou edici 100 kusů, tedy kompletní stavebnice s volitelným obsahem. Dále pak 50 kusů sestaveného modelu, tzv. makety.

Jelikož je výrobce ze Slovenska, nabízí polepy (štítky), pouze ve verzi Dopravního podniku Bratislava. O variantách pro DP Most, Brno aj. zatím není známo. Zatím pouze Bratislava a Praha. Model bude mít již předinstalované vnitřní osvětlení, dále pak detailně vypracovaný vnitřní interiér.

V sestavených maketách pak bude podsvícena horní přední cedule s číslem linky. Ve verzi -stavebnice-, pak bude příprava pro podsvícení předních obrisových, i zadních světel.

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments