…ano! Udržím se zuby, nehty. Tedy jinak a lépe řečeno, prostě nevzdám lehce získané prostředky pro své obohacení? Tak především, My, nejsme bulvár, ale na rétoriku, na kterou přechází K&J H. – je za prahem slušnosti a morálky, za prahem normálně smýšlejícího člověka.

skandinavien-eismeer-zug_2

Aktuálně z kauzy „duo H.“
13.4.2010, úterý: duo J&K H. stále vyhrožuje, v současné době v Redakci budeme shromažďovat korespondenci zákazníků s J&K H. kterou nám zasíláte. Prosíme, nepište to do komentářů, jmenujete zde tyto osoby – My v současné době nemůžeme do doby šetření uveřejnit jejich jména – nejspíš zde pochytila demokracie a význam „pravdy“ velké šrámy !!!!!
11.4.2010, neděle: duo K. a J. s přijmením H. vystupuje již společně, najednou žádný rozvod manželů není platný? Lhůta na odstranění nebude již potřetí vyslyšena. V žádném případě nehodláme zpronevěru zametat pod koberec…
11.4.2010, neděle: Admin: Jan Jirásek, již kontaktuje svého právního zástupce na případné soudní peripetie ze strany dua H.
11.4.2010, neděle: na předchozí skutečnosti reaguje Administrátor, ultimáta ze strany dua H. na 24 hod. lhůtu pro odstranění z webu odmítáme !!!
11.4.2010, neděle: duo H. se ozvalo, vyhrožují trestním oznámením, pakliže z našeho webu nebudou staženy dva předchozí články ze soboty 10.dubna
10.4.2010, sobota: první článek má pokračování: odkaz
10.4.2010, sobota: vychází první článek o praktikách dua H.

V den vydání článku: Vybírat zálohy je snadnější, než plnit závazky ! došlo záhy k několika změnám. Především chci upozornit, že solidní výrobce – prodejce, funguje a prezentuje své produkty na oficiální doméně, to jen pro pořádek! Sice to není dáno zákonem, v očích veřejných tím ale může hodně získat, všelijaké snadno.cz, web.rychle.cz nebo stranky.snadno.cz ap. jsou jen jasnou deklarací, že se nemůže jednat o nic solventního a důvěryhodného!

A právě v den, kdy se voda začíná kalit, představila paní H. přímo nový e-shop na takové doméně: ……………………………………………. rodina H. vlastní taktéž: ………………………… !!!

Ještě pro pořádek: nejdříve bylo deklarováno, že se jedná o osobní problémy. Ventilace osobních problémů jménem rozvod dvou lidí, není jistě nic příjemného, ostatně, nechápu, jakou to má souvislost s výrobou modelů od mistrů H. Dále není ani zcela zřetelné, kde vystupuje na diskuzním foru ………… – pod nickem „………..“. Píšte nám, že jednou je to pan H., jindy zase paní H. My máme osobně pocit, že se jedná o pořádnou kulišárnu.

Deklarace událostí a skutečností kolem plnění závazků rodiny H. vede pouze k faktu, že neustálým vymlouváním, zastíráním problémů osobním problémem v rodině, se snaží pan H., či paní H. maskovat skutečnou pravdu.

Záhy se na webu objevila informace, že nově NEJSOU VYBÍRÁNY ZÁLOHY… oujé, jaké to dary, apríla již není, Vánoce daleko, prostě: držíme se zuby nehty ???

Odnesl to asi náš oblíbený obchod MašinkyCZ z Kladna! Tímto má pan Valter mou plnou důvěru i podporu, neb duo H. nejsou prvními, ani posledními průkopníky v modelařině…

Je to ale škoda, pan H. vyráběl celkem kvalitní modely! Nejednalo se o žádné patlanice, vzpomeňme třeba na tohoto výrobce: Produkty RJK Loko (Vít Kratochvíl) kauza pana Kratochvíla došla tehdy dokonce tak daleko, že byl schopen napravit snad i to, co ani sám nezavinil..

I nadále budu situaci sledovat, zároveň pište i nadále Vaše zkušenosti na e-mail, přidejte i fotografie. Veškeré materiály uveřejním v případné další aktualizaci článku!

Hezký zbytek víkendu. B. Dron

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments