Konečně po častém urgování firmy Roco, na systematické rozčlenění jeho produktů dle národností, přineslo své ovoce. Stránky mají v současné době strukturované položky dle zemí.. Česká republika, Slovensko, Německo, Polsko, Rakousko… atd. tedy přesně tak, jak usnadnit modelářům a procházení produktů dle jednotlivých správ.

Vyhledávání na webu firmy Roco, pokud neznáte výrobní číslo produktů, bylo celkem obtížné. Mnohdy vám nezbývalo nic jiného, než procházet mnoho stránek (např. nákladní vozy). Nyní můžete strukturu stránek s jednotlivými železničními správami procházet zcela odděleně. Stránky tohoto výrobce jsou takovou menší galerií, kdy např. modely, které již nejsou ve výrobě, administrátor ponechává na webu jako zpětné ohlédnutí za vyráběnými produkty.

Z praktického hlediska se jedná o velice dobrý počin, z hlediska toho uživatelského – spíše o problém, a přeskupení mnoha desítek položek v jedné kategorii. Jelikož jsou stránky koncipované do redakčního systému TYP03 (stejné jako BRAWA nebo Brekina), umožňují permanentní úpravy dle jednoduchých zadání a kritérií.

V dohlednu chce firma web rozšířit i o další užitečné nástroje. Jmenujme např. náhled na model v podobě 380°, kdy při otáčení modelu, shledáme všechny strany – včetně detailů…

KOMPLETNÍ ROZDĚLENÍ MODELŮ DLE NÁRODNOSTÍ

 

 

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments