…spíš jedna velká recese!
V době hospodářského blouznění přichází i modelářský gigant v oboru železničních modelů se jedním velkým překvapením, pokud přinesete na partnerskou prodejnu (dealer) kde má Roco zastoupení, model, který jednoduše pustíte z ruky na prodejně, dostáváte jednorázovou slevu 2.500 €centů / tedy 25,- EURO na nákup nového modelu!

roco-recyklace

Otázkou ale zůstává, zda se tento počin opravdu vyplatí, protože mnoho modelářů své modely z ruky rozhodně nepustí a raději si vše ponechají tak, jak tomu je doposud. Roco se snaží trochu podpořit částečně skomírající prodej jeho modelů v tak již obsáhlé nabídce svých konkurentů? A nebo je to čistě jen výkřik v tézi: „kupujte to“ nebo „jsme tu také“..? Otázek se jeví více, rozhodně pro mě osobně nějakých 25,- EURO není žádná lákavá porce adrenalinu.

A další,
co se stane s modely které jednoduše odevzdáte proti „Rocovnému“? Nepředpokládám, že by je firma jednoduše ekologicky likvidovala, tedy šrotovala.Modely musí prokazovat schopnost funkcionality, nesmí být poškozeny a musí být pod značkou Roco, tedy Roco přineseme – Roco si odneseme. Akce plati do 30.9.2009 a je tedy časově omezena.

Nás by zajímal v Redakci váš názor na takové akce tohoto zaměření, protože jednoznačně se jedná o pěknou kulišárnu 🙂 Myslíme si, že tento nápad se nesetká s velkým ohlasem, je čas okurkové sezony, a i firmy se snaží vypotit něco, čím na sebe jen hodlají upozornit, leč v tomto případě dosti špatným směrem?!

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments