V neděli 9. června začne platit změna vlakového jízdního řádu. V regionální dopravě dojde jen k dílčím změnám, které reagují na aktuální situaci v dopravě a potřeby cestujících. Tyto změny vycházejí z požadavku objednatelů dopravy. Změny v jízdních řádech se netýkají krajů Jihočeského, Karlovarského a Královehradeckého, zde nebudou uplatněny žádné úpravy vlaků.

Je pro Vás připraven podrobný přehled s lepším stránkováním výběru dle krajů. Všechny jednotlivé změny lze libovolně prohlížet, ale také zpětně editovat pro pozdější změny. V této formě vám budeme „servírovat“ i další témata které mají větší informační zaběr pokud jde o text. {qrcodegenerator}http://magazin.magzine.cz/index.php/magaziny/doprava/1562-zkusebni-okruh-ve-velimi-oslavil-padesatku-pri-te-prilezitosti-se-zde-prohanelo-pendolino-232km-v-hodine{/qrcodegenerator}

Řadu implementovaných nástrojů zpřístupníme i vám, čtenářům. Budete moci zvolená témata zpětně editovat, čímž se podpoří redigování a aktuálnosti informací v článcích.

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments