Roco dnes uvedlo oficiální prezentaci a prodej nové centrály Z21 pro realtime řízení modelů pro domácí kolejiště. Jedná se celkem o revoluční počin v oblasti operativního řízení a dirigování dopravy v modelovém kolejišti. jelikož je oficiální dokument pouze v německém znění – připravujeme pro vás český překlad.

Z pohledu uživatele, se jedná o velice propracovaný systém vzájemné kompatibility. K centrále Z-21 lze připojit jednak PC, ale také Smartphone, Tablet (výhoda bezdrátové WIFI), ale také klasické periferie Roco – Multimaus a Supermaus. Z praktického hlediska pokud jde o Tablet, lze si tak představit jednodušší ovládání z pozice servisního mechanika svého kolejiště v nedostupných sekcích layoutu.

Roco zveřejnilo zahájení prodeje nové centrály Z-21 šikovně, právě v konání již 63. veletrhu hraček a modelářství v Norimebrku. Nás bude asi nejvíce zajímat právě kompatibilita s LCD Tablet WiFi. Tablet je nejen vysoce mobilní, ale především bezdrátovy, kde nabízí řadu možností pro další periferie DCC z dílny Roco. Pozivitivní je skutečnost, že ovladače pro řízení kolejiště vstupují do fáze bezdrátového propojení a ovládání…

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments