OD PONDĚLÍ JINAK | Od pondělí 3. března se placený elektronický deník Insider změní z večerníku na ranní vydání. Placený deník Insider, který je redakčně propojen se serverem Aktuálně.cz, změní od příštího týdne dobu svého vycházení z večerníku na raník. Místo 16:00, ve které vychází v současnosti, bude čtenářům dostupný už od 7:00.

Šéfredaktor Aktuálně.cz a deníku Insider Pavel Tomášek vysvětlil, že změna času nastává z důvodu lepšího využití zázemí dalších titulů vydavatelství Economia, pod které Aktuálně.cz a Insider spadají. Deník pokračuje dál s původním záměrem přinášet exkluzivní informace a oslovovat náročnější čtenáře. „Žádné strategické rozhodnutí, které by současný stav měnilo, nepadlo,“ dodal Pavel Tomášek.

Insider vznikl jako placený elektronický deník v prosinci 2011. Podle posledních údajů z loňského března registroval v té době téměř 1400 předplatitelů, denní čtenost přesahovala 3 tisíce čtenářů.

Přechod z večerního vydání na to ranní, je pouze důvod a možnost získat více čtenářů. Insider tak může ve všedních dnech, kdy jinak vychází, získat až několikanásobně více čtenářů. Internet pro získávání informací využívají právě náročnější čtenáři i v pracovní době – pokud pracují na internetu. A na takové čtenáře se chce Insider zaměřit.

{snippet 120}

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments