RegioJet vyhodnotil jako vítězný návrh grafického řešení lokomotiv RegioJet návrh od Petra Študenta z Brna. Ten do soutěže zaslal několik návrhů, které se vyznačovaly zajímavým grafickým řešením. RegioJet bude provozovat odkoupené lokomotivy konstrukční řady 163 od dopravce FS – Itálie.

 

Lokomotivy jsou svým původem ze Škody Plzeň. Objednávka byla původní od tehdejších ČSD, ty ovšem sérii několika lokomotiv neodebraly, a proto celá flotila jedné série zamířila do Itálie. Nedávno byl zpět do „rodné“ země přepraven první konvoj, druhý následoval za několik dní. Celkem bude odkopena kompletní série řady ex.163 od italského dopravce.

RegioJet vyhlásil před časem soutěž na grafickou podobu jeho lokomotiv a osobních vozů, jeho nástin můžete vidět pod článkem. Že se v soutěžy vyskytlo i více zdařilých grafických návrhů bylo jasné už v počátku vypsání soutěže, osobně si myslím, že tento grafický návrh není zrovna povedený. Výběr ovšem byl pouze na majiteli, a tedy samotném provozovateli vlaků RegioJet!

Nová grafická podoba vlaků RegioJet

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments