Celkem se zdálo, že projekt aplikace pro kolejové plánování je již zcela pohřben! Opak je ale pravdou, program Trackplanner nabral v novém roce druhý dech, a přišel s modifikovanou verzí 1.1.11 (2,5MB) – můžete stáhnout v příloze tohoto článku.

Od předchozí verze jsou ovládací prvky a moduly propracovanější. V programu je vylepšené 3D generování. Výstup bitmap a jpg formátu jsou standardem. Program doznal spíše kosmetických úprav, dále vylepšení která uživatel nemůže ani postřehnout. Dříve jsem pracoval v programu Wintrack, ovšem nepřišel jsem mu na chuť, proto jsem začal v minulém roce testovat tento prográmek. V této aplikaci mám zatím nakresleno nádraží Děčín, lokomotivní depo, západní sektor a čekací koleje přes osobní nádraží na DB zhlaví (Deutsche Bahn) směr Bad Schandau.

Postupně zde tyto plánky a postup z realizace stavby kolejiště budu vystavovat. Program je vybaven jen německým prostředím, pokud by někdo chtěl zapracovat společně na překladu, uvítám nabídky. Jelikož materiálu k překladu není málo, nejspíš to budu překládat sám… Smile

02

SOUVISLOSTI  Odchod Dalibora Zeleného může stát stovky tisíc korun. Zlatý padák za který byl Žaluda kritizován

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na