Celkem se zdálo, že projekt aplikace pro kolejové plánování je již zcela pohřben! Opak je ale pravdou, program Trackplanner nabral v novém roce druhý dech, a přišel s modifikovanou verzí 1.1.11 (2,5MB) – můžete stáhnout v příloze tohoto článku.

Od předchozí verze jsou ovládací prvky a moduly propracovanější. V programu je vylepšené 3D generování. Výstup bitmap a jpg formátu jsou standardem. Program doznal spíše kosmetických úprav, dále vylepšení která uživatel nemůže ani postřehnout. Dříve jsem pracoval v programu Wintrack, ovšem nepřišel jsem mu na chuť, proto jsem začal v minulém roce testovat tento prográmek. V této aplikaci mám zatím nakresleno nádraží Děčín, lokomotivní depo, západní sektor a čekací koleje přes osobní nádraží na DB zhlaví (Deutsche Bahn) směr Bad Schandau.

Postupně zde tyto plánky a postup z realizace stavby kolejiště budu vystavovat. Program je vybaven jen německým prostředím, pokud by někdo chtěl zapracovat společně na překladu, uvítám nabídky. Jelikož materiálu k překladu není málo, nejspíš to budu překládat sám… Smile

02

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments