SNÍDANÍ KU ZDRAVÍ | České dráhy po představení cestující veřejnosti ohledně předobjednávek pokrmů během jízdy na konrétní vlaky, přichází s touto ojedinělou novinkou i dopravce RegioJet. Firma se žlutými vlaky tuto možnost avizovala v posledních dvou letech, do praktického života se tak dostává až nyní, ovšem jen na některé vlaky zmíněného dopravce.

 O třídu lepší snídaně..?

RegioJet bude poskytovat pouze snídaně, a to pouze pro vlaky 1000, 1002, 1004, 1006 a 1008 vyjíždějící z Ostravy do Prahy. Cestující v opačném směru z Prahy mají opět smůlu. Dopravce bude nabízet celkem tři pokrmy za 65 korun: Studentská snídaně a Zdravá snídaně. V ceně 75 korun pak bude dopravce svým cestujícím poskytovat klasickou Anglickou snídani.

RegioJet přišel s možností předobjednávek pokrmů několik dní před započetím vlastní jízdy hned po národním dopravci České dráhy. České dráhy navíc rozšiřují gastronomický servis na všechny své dálkové vnitrostátní i mezinárodní spoje, k tomu i předobjedávání pokrmů přes speciální internetový portál dopravce.

RegioJet v současné době palubní portál ve svých vlacích nenabízí. České dráhy čerpají inspiraci z jejich velice oblíbeného palubního portálu vlaků SuperCity Pendolino. Systém služeb ta rozloží na další své dálkové spoje. Stejné služby bude v tomto duchu nabízet i v příštím roce u nás jezdících vlaků Viaggio Comfort Railjet.{qrcodegenerator}http://magazin.magzine.cz/index.php/magaziny/firmy/1827-po-ceskych-drahach-vyhlasuje-predobjednavky-snidani-i-regiojet-ovsem-v-omezene-mire{/qrcodegenerator}

Trio nových snídaní RegioJet bude možné stornovat a měnit jen přes internetový portál dopravce v zákaznickém menu. Snídaně se budou ve vlaku od 3. prosince vydávat od stanice Havířov. Cestující z předchozích stanic, resp. od Slovenska, dostanou gastronomické služby až po vyjetí z této stanice, kde dopravce uvádí jejich naskladnění do soupravy.

{snippet 101}

{snippet 120}

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments