Doslova cenovou ruletu si připravil RegioJet pro své zákazníky kteří mají zájem o cestování mezi Prahou a Košicemi. Dopravce se žlutými vlaky nabízí základní jízdné z Prahy do Košic zaplatíte 252 korun, stejná cena jízdenky pak vyjde i na mnohem kratším úseku mezi Ostravou a stanicí Ružomberok. Podnákladové ceny jízdenek tak nabírají druhý dech, a systematicky se přesouvají i na Slovensko.

CENOVÁ RULETA: PRAHA KOŠICE 252 KORUN, OSTRAVA KOŠICE 252 KORUN

Ve stejné relaci vyjede od prosince i SuperCity Pendolino Českých drah, na stejné trati operuje i řada EuroCity vlaků stejného dopravce, kde základní jízdné pořídíte za 312 korun. Cenová ruleta Radima Jančury, jak nedávno nazval cenotvorbu Českých drah, způsobuje řadě svým cestujícím velké překvapení s tvorbou cen v celé délce tratě.

Ačkoliv se firma prezentuje kladným přístupem ke svým zákazníkům, v minulosti již tajně dvakrát zdražovala, aniž by se to cestující relevantními komunikačními kanály měl šanci dozvědět.

RegioJet tak mimo základní jízdné, začal nabízet ve zmíněném úseku i ceny za cestování v oddíle Relax 616 korun, a Business 739 korun. Mezi stanicemi Žilina a Košice, můžete zakoupit jízdenku za 8,20 EUR – tedy 221 korun. Dopravce také spustil prodej jízdenek pro celou trasu z Prahy do Košic, ta startuje na hladině 9 EUR – 243 korun.

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments